Biz Kimiz

Yazılım sektöründeki hikâyesi 1998 yılında başlayan GEMSOFT; zaman içinde geliştirdiği ürünlerle uluslararası pazarda da yer bulmuş, katma değerini kendi ürettiği yazılımlarla sağlayan üretici bir firmadır.

Teknolojinin sunduğu imkânlarla çalıştığı işletmelerin verimliliğini arttıracak çözüm odaklı yazılımlar geliştirmek;  kullanıcısına “her an sizinleyiz” güvencesini vermek GEMSOFT’ un varoluş amacını oluşturmaktadır.  Sürekli yenilik, dürüstlük, güven, kalite ve yazılımda kalıcı çözümler geliştirmek GEMSOFT‘ un temel değerleridir.  

GEMSOFT;  2001 yılında geliştirdiği Hastane Otomasyonu “Gemsoft HBYS “ ile Sağlık sektörüne ilk adımını atmıştır. Sektörde sadece Özel ve Vakıf Sağlık Merkezlerine çözüm üreten firmamız; HBYS, Finans, Muhasebe, Maliyet, Hasta İlişkileri Yönetimi ve İnsan Kaynaklarını da içinde barındıran tam donanımlı bir otomasyonu kullanıcılarına sunmaktadır.

GEMSOFT; 2009 yılında “MİTERA” Jinekoloji ve Tüp Bebek, 2010 yılında “ESTERA “ Estetik Merkezi, 2012 yılında “TRIO “ Hasta İlişkileri Yönetimi yazılımlarını Sağlık çözümlerine ilave ederek, sektördeki gücünü güç katmış ve hizmet verdiği alanı daha da genişletmiştir. Tüm bu ürünlerin yanında; çok şubeli merkezlere yönelik Şube İzlem, Merkezi Satınalma ve Çağrı Merkezi Yönetimi ürünlerini de pazara sunarak; sistemsel olarak kurumları en küçük birimlerine kadar ölçülebilir hale getirdik.

HBYS ile Hastane çözümleri, 6Mr-ERP ve İKS-İnsan Kaynakları ürünleri ile yüzlerce kullanıcıya hizmet vermeye daha uzun yıllar devam edecek olan GEMSOFT; sunduğu hizmetin kalitesini ISO 9001:2000 ile resmi olarak da belgelemiştir.

Günümüzde İstanbul ve Bursa olmak üzere 2 merkezde faaliyetine devam eden GEMSOFT; her geçen gün artan kullanıcı ve çalışan sayısı ile gelecekteki yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

270019001 ccf20122017 ccf20122017

 

 Back to top